Sentido Numa Bay Otel

Gölcük mevkii Türkler Mahallesi Alanya / Antalya / Türkiye
  • Plasma TV
  • Free Wifi
  • Poll
  • Breakfast
  • Accessibiliy
  • Parking


Sentido Numa Bay Otel Hakkında

Özel ve ayrıcalıklı tatilin adresi Sentido Numa Bay Hotel modern mimarisi ile Alanya Türkler'de hizmet vermektedir. Antalya Havalimanına 105 km, Alanya - Gazipaşa Havalimanına 65 km Alanya’ya 22 km, Avsallar’a 2 km mesafe de bulunmaktadır. Plajımız M.Ö 200 yılından kalma antik bir liman içerisindedir. 

Tesisimizde 242 adet standart oda, 10 adet swimup oda, 10 adet Superior (Exclusive) oda, 3 adet engelli odası, 20 aile odası olmak üzere toplam 285 oda bulunmaktadır.  Odalarımızda duş, wc, duşakabin, fön, direkt telefon, minibar, klima, ücretsiz kasa, tv/uydu müzik kanalı, ücretsiz kablosuz internet, balkon bulunmaktadır.  

Otelimizde açık ve kapalı olmak üzere 1 adet Ana Restaurant, 3 adet  A’la Carte Restaurant ve 1 adet Snack Restaurantımız bulunmaktadır. Havuz Bar, Lobby Bar/ Blue Bar,Sahil Bar ve Disco Bar konuklarımızın hizmetine sunulmuştur. 

1 adet Açık havuz,1 adet kapalı havuz, 1 adet Aquapark Havuzu ,1 adet Relax(+16 yaş) havuz, 1 adet Sahil konseptli ( tatlı su)  havuz ve Çocuk havuzu ile, Tv Salonu, alışveriş merkezi,profosyonel fitness salonu bulunmaktadır. Haftanın 7 günü soft animasyon  ve akşam animasyonları bulunmaktadır. 

Kendinize zaman ayırabileceğiniz Sentido Numa Bay SPA Merkezi’mizde uzakdoğunun mistik masajlarıyla hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirebileceksiniz. Ayrıca Hamam, Sauna, Cilt Bakımı ve Kuaför hizmetlerini de kapsayan Spa Merkezimizde yenileneceksiniz. 

Toplantı ve seminerleriniz için 250 kişi kapasiyete uygun 1 adet toplantı salonumuz teknik altyapısıyla hem tatil hem iş için otelimizde bulunan konuklarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.  

Otelimizde master, visa, euro kartlar ve seyahat çekleri geçmektedir.