Numa Beach Otel

Gölcük mevkii Türkler Mahallesi Alanya / Antalya / Türkiye
  • Plasma TV
  • Free Wifi
  • Poll
  • Breakfast
  • Accessibiliy
  • Parking


Numa Beach Otel Hakkında

Özel ve ayrıcalıklı tatilin adresi Numa Beach & SPA Hotel eşsiz mimarisi ile Alanya Türkler'de hizmet vermektedir. Antalya Havalimanına 105 km, Alanya - Gazipaşa Havalimanına 65 km Alanya’ya 22 km, Avsallar’a 2 km mesafe de bulunmaktadır. Otelimiz deniz kenarındadır, plajımız M.Ö 200 yılından kalma antik bir liman içerisindedir.

Tesisimizde 199 adet standart oda, 2 adet engelli odası, 3 adet Suit oda olmak üzere toplam 204 oda bulunmaktadır.  Odalarımızda  sizin ve sevdiklerinizin rahatı ve konforu için gerekli her şey düşünülmüş, modern tasarımlarla hazırlanmış olup, hepsinde duş, wc, duşakabin, fön, direkt telefon, minibar, klima, ücretsiz kasa, tv/uydu müzik kanalı, ücretsiz kablosuz internet, balkon bulunmaktadır. 

Otelimizde açık ve kapalı olmak üzere 1 adet Ana Restaurant, 1 adet  A’la Carte Restaurantımız bulunmaktadır. Havuz Bar, Lobby Bar ve Sahil  Bar’ larımız da siz konuklarımızın hizmetine sunulmuştur.

1 adet Açık havuz,1 adet spa teras havuzumuz, Tv Salonu, alışveriş merkezi,profosyonel fitness salonu,gün içerisinde su aerobiği, rent a car, internet bilgisayarları. Haftanın 4 gecesi canlı müzik ve 1 akşam temalı dans show..

Kendinize zaman ayırabileceğiniz Numa Beach Spa Merkezi’mizde uzakdoğunun mistik masajlarıyla hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirebileceksiniz. Ayrıca Hamam, Sauna, Cilt Bakımı ve Kuaför hizmetlerini de kapsayan Spa Merkezimizde yenileneceksiniz.

Toplantı ve seminerleriniz için 15 kişilikten 170 kişilik kapasiteye kadar 3 adet toplantı salonumuz teknik altyapısıyla hem tatil hem iş için otelimizde bulunan konuklarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. 

Otelimizde master, visa, euro kartlar ve seyahat çekleri geçmektedir.